Световноизвестната певица Никол Шерцингер не е загърбила тениса след раздялата си с българската звезда в този спорт Григор Димитров през 2019 година. Изпълнителката, която изгря на сцената като вокалистка на "Pussycat Dolls", преди това имаше връзка със състезателя от Формула 1 Люис Хамилтън.

46-годишната звезда зае мястото си на централния корт на Уимбълдън в понеделник, за да се наслади на поредния мач от турнира.

Никол Шерцингер започна деня си като стана свидетел на класирането на Елена Рибакина за ¼-финалите, след като Анна Калинская се отказа при резултат 6:3, 3:0 в полза на Рибакина заради контузия.

Най-добрият български тенисист Григор Димитров обаче също не може да бъде видян на кортовете на Уимбълдън. Той отпадна на 1/8-финалите на тазгодишното издание, след като получи контузия при 3:2 гейма в негова полза и сервис на Даниил Медведев в първия сет.