Отборът на Тампа Бей Лайтнинг не успя да прекъсне серията си от десет поредни загуби от Ню Джърси Девълс в Националната хокейна лига на САЩ и Канада, въпреки че вкара три гола и не допусна нито една шайба в мрежата си.

В средата на втората част при резултат 3:0 в полза на светкавиците осветлението в залата в Ню Джърси изгасна и не успя да се поправи за повече от час и половина.

Тампа Бей водеше 9:12 минути преди края на втората част с преднина от три чисти гола, дело на Стив Дауни, Брендън Боченски и Стивън Стамкос.

Гостите от Тамба ще имат възможността да започнат преиграването, което още не е насрочено, с трите си гола преднина от същата минута на мача.

Подобен случаи имаше за последно преди четири години, когато Иржи Фишер от Детройт Ред Уингсполучи сърдечен удар на резервната скамейка в мач срещу Нешвил Предатърс.