С попадение на 36-годишния център Михал Хандзуш шампионът в Националната хокейна лига на САЩ и Канада – Чикаго Блекхоукс победи гостувалия Ню Йорк Айлъндърс с 3:2.

Словакът отбеляза дебютния си гол за сезона в началото на втората част, след като в предишната третина неговият тим изпусна преднина от два чисти гола.

Йоаким Нордстрьом и капитанът Джонатан Тоус дадоха страхотен старт на „черните ястреби“ в двубоя, но попадения на Джош Бейли и Кайл Окпосо в заключителната минута на първата част възстановиха равенството.

Във втората част Хандзуш подхвана контраатака за Чикаго, която завърши с изстрел от синята линия на Дънкан Кийт. Вратарят Кевин Пулен изби, но Хандзуш бе на точното място, за да прати шайбата под гредата.