Евгени Кузнецов вкара решителната дузпа за Вашингтон при успеха над Калгари с 3:2 в Националната хокейна лига. Матю Филипс се отчете с гол и асистенция, а Конор Макмичел съще се разписа за Кепитълс. Вратарят на Вашингтон Дарси Кюмпер направи 38 спасявания в мача. При дузпите той отрази ударите на Джонатан Юбердо, докато Йегор Шарангович и Назем Кадри не уцелиха целта.
Дилон Дюб и Адам Ружичка записаха по гол и асистенция за Калгари, вратарят Джейкъб Марксторм спря 21 шута.

Джеймс Раймер направи 23 спасявания за Детройт при успеха над Кълъмбъс с 4:0 като гост. Шейн Гостисбехиър, Микаел Расмусен, Дилан Ларкин и Ейндрю Коп вкараха за Детройт, който вече има две поредни победи след поражението от Ню Джърси на старта.

Сам Райнхарт вкара два гола, а Сергей Бобровски спря 31 удара при победата на Флорида над Ню Джърси с 4:3. Флорида водеше в резултата с 4:0, преди Ню Джърси да вкара три безответни попадение в третата част. Картър Херхеге и Нико Микола вкараха за Флорида, като това бе първи успех за тима през сезона. Витек Ванечек спаси 26 шута на вратата на Ню Джърси. Ерик Хаула, Майкъл Маклеод и Йеспер Брат реализираха за гостите.

Винсънт Трочек вкара победния гол при числено предимство за Ню Йорк Рейнджърс при успеха нас Аризона с 2:1. Крис Крайдър отбеляза четвъртия си гол за сезона, Игор Шестьоркин отрази 26 удара. Клейтън Келър бе точен за Аризона.

Кори Пери отбеляза за Чикаго при убедителния успех над Торонто с 4:1. Макензи Ентуистъл, Тайлър Джонсън и Тейлър Радиш също вкараха за победителите. Андреас Атанасиу спаси 34 шута. Джон Таварес отбеляза за Торонто, който бе спечелил първите си два мача за сезона.