Лидерът в НХЛ Сан Хосе Шаркс претърпя загуба от Нешвил Предатърс с 3:4 след продължение в среща от поредния кръг в лигата.

Виле Коистинен донесе победата на гостите с попадение в 2:32-та минута на овъртайма. Головете в редовното време пък вкараха Райън Сутер, Върнан Фидлер и Джейсън Арнот.

С принос за успеха на Нешвил бе и вратарят Дан Елис, който допусна три шайби зад гърба си, но спаси общо 54 удара.

Девин Сетогучи реализира два гола и записа една асистенция за "акулите", които губят за първи път у дома от началото на сезона. Роб Блейк също бе точен за домакините.

Питсбърг Пингуинс надделя над Детройт Ред Уингс със 7:6 след продължение в повторение на финала за купа Стенли, а в основата на успеха бе Джордан Стаал.

Стаал реализира хеттрик още в първата част, а накрая асистира за победния гол, дело на Руслан Федотенко в 1:11-та минута на продължението.

Сидни Кросби отбеляза гол и записа две асистенции, а Максим Талбот и лидерът при голмайсторите Евгени Малкин, също се разписаха за "пингвините".

Головете за "червените криле" реализираха шестима различни хокеисти - Дарън Маккарти, Томас Холмстрьом, Йохан Францен, Павел Дацюк, Иржи Худлер и Хенрик Зетерберг.