Ветеранът Джеръми Рьоник отбеляза второто попадение за Сан Хосе Шаркс при домакинската победа с 4:1 нас Финикс Койтис, записвайки своят гол номер 500 в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Другите попадения за акулите реализираха Дейвин Сетогучи, Тори Мичел и Сандиш Озолинш, след като Стивън Райнпехт беше открил резултата в полза на гостите от Аризона през първата третина.

Рьоник отбеляза юбилейния си гол 13:25 минути преди края на втората част с хубав изстрел почти от синята линия. След попадението играта бе спряна за няколко минути, а играчът триумфира пред скамейката на Шаркс с високо вдигната шайба в ръката си, докато цялата зала в Сан Хосе бурно го аплодира на крака.

Джеръми Рьоник е едва третият американец сред 40-те члена на елитния Клуб 500. Освен на 40-а позиция при реализаторите, деветкратният участник в Мача на звездите заема и 44-о място в точковата класация на НХЛ.