Програма на Зимните Олимпийски игри в Пьонгчанг

От БОК съобщиха официалната програма на българските олимпийци на игрите в ПьонгЧанг. Часовете са в българско време, като разликата с ПьонгЧанг е 7 часа.

08.02 четвъртък

Кърлинг – смесени двойки

Ски скокове – квалификация

14.30 - 15.35 Ски-скок: квалификации нормална шанца мъже Владимир Зографски

09.02 петък

Кърлинг – смесени двойки

Фигурно пързаляне – мъже и двойки

Фрийстай ски – квалификации

10.02 събота

Биатлон – 7.5км спринт за жени

Ски бягане – 7.5км скиатлон за жени

Кърлинг – смесени двойки

Хокей – жени групова фаза

Шейни – серии мъже

Шорт трек – квалификации

Ски скокове – финал нормална шанца

Сноуборд – квалификации слоупсайл мъже

Кънки – 3000м жени

09.15 - 10.15 Ски-бягане: 7.5 км+7.5 км скиатлон жени Антония Григорова

10.10 - 15.45 Шейни: мъже единично 1 и 2 манш Павел Ангелов

13.15 - 14.35 Биатлон: 7.5 км спринт жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

14.35 - 16.20 Ски-скок: нормална шанца мъже Владимир Зографски

11.02 неделя

Ски алпийски дисциплини – спускане за мъже

Биатлон – 10км спринт за мъже

Ски бягане – 15км скиатлон мъже

Кърлинг – смесени двойки

Фигурно пързаляне – жени и двойки

Хокей – жени групова фаза

Шейни – мъже серии

Сноуборд – слоупстайл финал за мъже

Кънки – 5000м за мъже

04.00 - 06.10 Алпийски ски: спускане мъже Алберт Попов, Камен Златков

08.15 - 10.05 Ски-бягане: 15+15 км скиатлон мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов

11.50 - 15.45 Шейни: мъже единично 3 и 4 манш Павел Ангелов

13.15 - 14.40 Биатлон: 10 км спринт мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

12.02 понеделник

Ски алпийски дисциплини – гигантски слалом за жени

Биатлон – преследване за мъже и жени

Кърлинг – смесени двойки финал

Фигурно пързаляне – мъже и жени

Фийстайл ски – мъже

Хокей – групова фаза при жените

Шейни – серии за жени

Ски скокове – жени

Сноуборд – слоупстайл за жени финал, квалификации халф пайп

Кънки – 1500м жени

03.15 - 05.15 и 06.45 - 08.25 Алпийски ски: гигантски слалом жени 1. и 2. манш М. Киркова

12.10 - 13.00 Биатлон: преследване 10 км жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

14.00 - 14.50 Биатлон: преследване 12.5 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

13.02 вторник

Ски алпийски дисциплини – алпийска комбинация за мъже

Ски бягане – спринт мъже и жени

Кърлинг – смесени двойки мач за бронза

Хокей – жени

Шейни – серии за жени

Шорт трек – жени и мъже

Сноуборд – халф пайп жени и мъже

Кънки – 1500м за мъже

04.30 - 06.00 и 08.00 - 09.10 Алпийски ски: комбинация сп+сл мъже Ал. Попов, К. Златков

10.30 - 11.45 Ски-бягане: спринт мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов

13.00 - 14.50 Ски-бягане: спринт жени Антония Григорова

14.02 сряда

Ски алпийски дисциплини – слалом за жени

Биатлон – 15км индивидуално за жени

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – двойки

Хокей – мъже групова фаза

Шейни – двойки

Сноуборд – халф пайп мъже финал

Кънки – 1000м за жени

03.15 - 04.30 и 06.45 - 07.55 Алпийски ски: слалом жени 1. и 2. манш Мария Киркова

13.05 - 15.00 Биатлон: 15 км индивидуално жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

15.02 четвъртък

Ски алпийски дисциплини – Супер Г за мъже

Биатлон – 20км индивидуално за мъже

Ски бягане – 10км индивидуално жени

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – двойки

Фрийстайл ски – жени

Хокей жени

Хокей мъже

Скелетон – мъже

Сноуборд – крос

Кънки – 10 000 м мъже

04.00 - 06.10 Алпийски ски: супер Г мъже Алберт Попов, Камен Златков

08.30 - 10.10 Ски-бягане: 10 км св. стил жени Антония Григорова

13.00 - 15.00 Биатлон: 20 км индивидуално мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

16.02 петък

Ски бягане – 15км индивидуално мъже

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – мъже

Фийстайл ски – мъже и жени

Хокей – мъже

Ски скокове – голяма шанца квалификации

Сноуборд – крос жени

Кънки – 5000м жени

03.00 - 06.00 Сноубордкрос: 10.00-11.00 квалификации и 12.15-13.00 финал Ал. Жекова

08.30 - 09.45 Ски-бягане: 15 км св. стил мъже Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов

14.30 - 15.35 Ски-скок: квалификации голяма шанца Владимир Зографски

17.02 събота

Ски алпийски дисциплини – Супер Г жени

Биатлон – 12.5км масов старт за жени

Ски бягане – щафета жени

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – мъже финал

Фийстайл ски – мъже и жени

Хокей – мъже

Хокей – жени

Шорт трек – мъже и жени

Скелетон – жени

Ски скокове – голяма шанца финал

04.00 - 06.10 Алпийски ски: супер Г жени Мария Киркова

13.15 - 14.10 Биатлон: масов старт 12.5 км жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

14.30 - 15.45 Ски-скок: финал голяма шанца Владимир Зографски

18.02 неделя

Ски алпийски дисциплини – гигантски слалом мъже

Биатлон – масов старт мъже 15км

Бобслей – мъже

Ски бягане – щафета мъже

Кърлинг – мъже и жени

Фийстайл ски – мъже и жени

Хокей – мъже  и жени

Кънки – 500м жени отборно

03.15 - 05.15 и 06.45 - 08.25 Алпийски ски: гиг. сл. мъже 1. и 2. манш А.Попов, К.Златков

13.15 - 14.10 Биатлон: масов старт 15 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

19.02 понеделник

Бобслей – мъже

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – двойки

Фийстайл ски – жени

Хокей – жени полуфинали

Ски скокове – отборна надпревара

Сноуборд – жени и мъже

20.02 вторник

Биатлон – смесена щафета

Бобслей – жени

Фигурно пързаляне – двойки

Фрийсайл ски – финали мъже и жени

Хокей – мъже и  жени

Северна комбинация – голяма шанца

Шорт трек

13.15 - 14.45 Биатлон: смесена щафета 2х6 жени и 2х7.5 мъже Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева, Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

21.02 сряда

Ски алпийски дисциплини – спускане за жени

Бобслей – жени

Ски бягане – спринт

Кърлинг – мъже и жени

Фигурно пързаляне – жени

Фийстайл ски – мъже

Хокей – четвъртфинал мъже

Сноуборд – мъже и жени

04.00 - 06.10 Алпийски ски: спускане жени Мария Киркова

12.00 - 13.15 Ски-бягане: отборно спринт св. ст.  мъже В. Цинзов, Й. Чучуганов

22.02 четвъртък

Ски алпийски дисциплини – слалом мъже

Биатлон – щафета жени

Кърлинг – полуфинал мъже

Фийстайл ски – мъже финал

Хокей жени – среща за бронз

Северна комбинация – отборна надпревара

Шорт трек – финали

Сноуборд – паралелен гигантски слалом квалификации

03.15 - 04.30 и 06.45 - 08.25 Алпийски ски: слалом мъже Алберт Попов, Камен Златков

05.00 - 06.30 Сноуборд: квалиф. парал. гиг. слалом мъже и жени Р. Янков и Т. Пенчева

13.15 - 14.45 Биатлон: щафета 4х6 жени Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева

23.02 петък

Ски алпийски дисциплини – комбинация за жени

Биатлон – щафета мъже

Кърлинг – жени и мъже полуфинали

Фигурно пързаляне – жени

Фрийстайл ски – жени

Хокей – полуфинали мъже

Сноуборд – финал жени

Кънки – финал 1000м мъже

04.00 - 05.30 и 07.30 - 08.40 Алпийски ски: комбинация сп+сл жени Мария Киркова

13.15 - 14.45 Биатлон: щафета 4х7.5 км мъже Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков

24.02 събота

Ски алпийски дисциплини – отборна надпревара

Бобслей – четворки

Ски бягане – 50 км мъже

Кърлинг – финал мъже

Хокей – мач за трето място мъже

Сноуборд – финали

Кънки – масов старт

05.00 - 06.35 Сноуборд: финали парал. гиг. слалом мъже и жени Р. Янков и Т. Пенчева

07.00 - 10.00 Ски-бягане: 50 км масов старт кл. стил мъже Вес. Цинзов, Й. Чучуганов

25.02 неделя

Бобслей – четворки

Ски бягане – 30км жени

Кърлинг – финал жени

Фигурно пързаляне – гала

Хокей – финал за мъже

08.15 - 10.15 Ски-бягане: 30 км масов старт кл. стил жени Антония Григорова

Вижте програмата на Зимните Олимпийски игри в Пьонгчанг

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Пьонгчанг 2018 Програма Пьонгчанг 2018

Зимни спортове