Анахайм продължава да си проправя път с бързи темпове към върха в Западната конференция на Национлата хокейна лига (НХЛ), след като победи с 3:2 домакините от Нешвил след изпълнение на дузпи.

За да извоюват четвъртата си поредна победа обаче Дъкс на два пъти трябваше да се връщат в мача. Дейвид Легуонд изведе „хищниците“ напред през първата част, но 3 минути по-късно Мат Белески изравни.

Сценарият се повтори и след първата почивка, когато защитникът Ший Уебър вкара с изненадващ удар по диагонала само на метри от синята линия. Патрик Маруун обаче изравни за 2:2 при оставащи 4 минути до края на третината, а в последната част и допълнителните 5 минути нови голове не паднаха.

При дузпите интригата бе жива до последното от задължителните 3 изпълнения за всеки отбор. Ник Бонино вкара първата за Анахайм, докато Легуонд пропусна своята. Пропуск на Андрю Коглиано и точен удар на Крейг Смит обаче възстановиха статуквото, преди Кори Пери да реализира третата за Дъкс, а Виктор Фаст да спаси удара на 22-годишния Габриел Борк.