Ню Йорк Рейнджърс победи Торонто с 5:3 в среща от Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Майка Зибанеяд и Крис Крийдър вкараха два бързи гола в рамките на шест секунди в края на първата третина и дадоха тон за успеха на Рейнджърс. Филип Хитил, Павел Бухневич и Грег Маккег отбелязаха другите попадения за третата победа в последните четири срещи на нюйоркчани.

Вратарят-новак Игор Шестьоркин спаси 27 удара и също допринесе за успеха на Рейнджърс. За Торонто два гола отбеляза Остин Матюс, а Джон Таварес добави един гол и асистенция. Бостън победи Чикаго с 2:1 като гост след продължение в другия мач тази нощ. Чарли Макавой вкара победния гол в 1:19 минута на продължението. Силен мач изигра вратарят на Бостън Ярослав Халак, който спаси 21 удара и допринесе за петата поредна победа на Бостън. Алекс ДеБринкат откри резултата за Чикаго във втората третина, но Шон Кърали изравни за Бостън шест минути по-късно.