Кристофър Хигинс се разписа 1:29 минути преди края и донесе победата на Ню Йорк Рейнджърс над Бостън с 3:2 в среща от първенството на НХЛ. Домакините поведоха с 2:0 с попадения на Алеш Коталик и Ерик Кристенсен през първите две части, но гостите изравниха с два късни гола в третата третина. Първо Мат Хънуик намали резултата, а след това Блейк Уилър изравни четири минути преди края.

В Сан Хосе Лос Анджелис сложи край на серията от осем поредни победи на домакините, след като ги разгроми с 6:2. Това бе трети пореден успех за "кралете" и първа загуба за "акулите" от 12-ти декември насам.

Отборът на Лос Анджелис вкара три гола в последните 4:23 минути на първата част - чрез Михал Ханджус, Оскар Молър и Анзе Копитар. В рамките само на 14 секунди през втория период за победителите се разписаха Райън Смит и Уейн Симъндс, а 14-та секунда на 3-та част Лос Анджелис поведе с 6:0 след попадение на Скот Парс.

В края на мача точни за Сан Хосе бяха Дъглас Мъри и Патрик Марло.