Отборът на Ню Джърси Девилс разгроми тима на Далас Старс с 5:0 в среща от поредния кръг в НХЛ. Джон Мадън се отличи с два гола за "дяволите". Зак Перайз и Дейвид Кларксън отбелязаха два гола за 53 секунди, а Джейми Лангенбрунер също записа името си сред голмайсторите, информира БТА.

На вратата на домакините пък блестеше Мартин Бродьо, който спаси всичките 21 удара в очертанията на вратата си.

С петата си победа от началото на сезона Ню Джърси се изкачи на втора позиция в Атлантическата дивизия на 3 точки от лидера Ню Йорк Рейнджърс.

Чикаго Блекхоукс нанесе първо поражение на Едмънтън Ойлърс, побеждавайки го с категоричното 3:0.

Патрик Шарп откри резултата при числено превъзходство в първата част. Защитникът Брент Сийбрук увеличи аванса на домакините в края на този период, а Аарън Джонсън фиксира крайното 3:0 с попадение във втората част.

Николай Хабибулин спаси 23 удара и записа 39-и мач без попадение в мрежата си.