Сидни Кросби записа гол и две асистенции при победа на Питсбърг Пенгуинс с 6:2 срещу Аризона Койотис в мач от Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ).

Джейк Генцел, Джейсън Зъкър и Брайън Ръст завършиха мача с по едно попадение и голов пас, а останалите шайби влязоха след удари на Евгени Малкин и Каспери Капанен. Крис Летанг и Дантън Хейнен също записаха по две асистенции, а Тристан Джари спря 26 удара за победата.

Ник Ричи вкара два пъти за Аризона. Карел Веймелка пък започна с лоша серия на вратата, но завърши с 47 спасявания.

Пол Котър записа първи официален гол в кариерата си и Логан Томпсън спаси 27 удара за победа на Вегас с 1:0 срещу Чикаго.  Така Голдън Найтс започнаха за четвърти път с два последователни успеха в шестгодишната история на отбора. Блекхоукс пък стартират с две загуби за четвърти пореден път.

Остин Матюс вкара решаващия гол в последната третина и Иля Самсонов спаси 24 удара за победа на Торонто Мейпъл Лийфс с 3:2 срещу Вашингтон Кепитълс. Джон Таварес и Кале Ярнкрок също се разписаха, а Морган Райли направи две асистенции.

Ник Дауд и Маркус Йохансон вкараха двата гола за Капс.

Мейсън Марчмънт отбеляза две попадения и Джейк Йотингер спаси 30 удара за успех на Далас с 4:1 срещу Нешвил. Джо Павелски и Уайът Джонсън вкараха останалите голове, докато Тайлър Сегин записа три асистецнии.

Артьоми Панарин записа попадение и три асистенции, а Крис Крайдър вкара други два гола за победа на Ню Йорк Рейнджърс със 7:3 срещу Минесота.