Джейк ДеБруск вкара втория си гол в третата част, което осигури победата на Бостън над Питсбърг с 2:1 в така наречената "Зимна класика", играна на открито в Фенуей Пърк в Бостън пред 39 243 зрители.

Линус Улмарк направи 26 спасявания за Бостън, който има 8 победи в последните си 11 мача с НХЛ. Каспери Капанен отбеляза за Питсбърг, а Кейси ДеСмит спаси 19 шута.

Gulliver/GettyImages
30 снимки

Никълъс Рой вкара две попадения във втората част за успеха на Вегас над Колорадо с 3:2. Майкъл Амадио също вкара за Вегас, а Логан Томпсън отрази 27 удара. Нейтън Макинон от Колорадо вкара най-бързия гол в НХЛ от 2018 година насам, като се разписа след само 25 секунди на леда.

Тревис Конечни и Джоел Фарабий записаха по гол и асистенция за победата на Филаделфия над Анахайм с 4:1 като гост. Морган Фрост и Скот Лохтън също отбелязаха, а Ноа Кейтс и Кевин Хейс записаха по две асистенции. за успеха. Самуел Ерсон спря 28 шута. Райън Строум вкара в последната минута за Анахайм, а Джон Гибсън спаси 29 удара.

Автор: Христо Бонински/БТА