Ноа Добсън вкара във втората част и изведе Ню Йорк Айлъндърс напред в резултата при победата над Отава с 4:2. Това беше девети успех на тима от 11 мача за сезона. Оливер Валстрьом, Жан-Габриел Паго и Брок Нелсън също отбелязаха, а Матю Барзал направи две асистенции за Айлъндърс. Семьон Варламов спаси 36 удара към вратата си.

Клод Жиру завърши с гол и асистенция, Дрейк Батърсън също вкара за Отава. Кам Талбот отрази 31 шута.

Новобранецът Пьотър Кочетков направи 27 спасявания за първия си мач в НХЛ със суха мрежа. Това става при успеха на Каролина над Чикаго с 3:0.

Джардан Мартинук и Джордан Стал вкараха гол и направиха по една асистенция за Каролина, Андрея Свечников отбеляза 12-ото си попадение за сезона, а Брент Бърнс завърши с две асистенции.Петър Мразек отрази 29 шута на вратата на Чикаго.

Брендън Саад вкара гол във втората част, а Джордан Бинигтнън спаси 45 удара за победата на Сейнт Луис над Колорадо с 3:2.

Робърт Томас и Джордан Кайру също вкараха за победителите.

Мико Рантанен и Артури Лехконен бяха голмайсторите за Колорадо. Българският вратар Александър Георгиев спаси 36 шута. Кейл Макар направи две асистенции и вече има 198 точки в 192 мача в кариерата си. Той ще се опита да стане първият защитник, който стига най-бързо до 200 точки в историята на НХЛ.

Тейлър Тофоли и Елиас Линдхолм вкараха по гол и завършиха с по две асистенции, а Адам Ружичка добави гол и асистенция при победата на Калгари над Лос Анджелис с 6:5.

Джонатан Юбердо, Ейндрю Манджапане и Брет Ричи също вкараха за втория пореден успех на тима. Назем Кадри направи 2 асистенции, а Джейкъл Маркстрьом спаси 24 удара.

Артур Калиев вкара два пъти, Кевин Фиала направи гол и асистенция, а Адриан Кемпе и Анже Копитар също се разписаха за Лос Анджелис, който бе в серия от четири поредни победи. Дрю Дохти завърши с две асистенции, а Джонатан Куик спаси 23 удара.