Макс Доми реализизира в 27-ата секунда на допълнителния период, за да осигури драматичната победа в полза на Монреал с 5:4 след продължение при гостуването Лас Вегас в среща от редовния сезон от Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Брендън Галахър реализира своя седми гол през кампанията само 1.58 минути преди края на третия период, за да изравни за 4:4. Неговите съотборници Филип Данот, Джонатан Дройн и Томаш Татар също се разписаха за отбора от Канада.

Вратарят Кийт Кинкейд направи 31 спасявания за победителите в двубоя.

Уилям Уилсън, Алекс Тъч, Коуди Глас и Марк Стоун бяха точни в полза на Лас Вегас.

В друга среща от НХЛ, играна през нощта, Калгари победи с 6:5 като гост след продължение състава на Нешвил. Матю Ткачук изравни за гостите в последната минута от редовното време, а след това реализира победния гол в добавения период.

Дерек Райън, Расмус Андерсон, Елиас Линдхолм и Алан Куин също отбелязаха голове за Флеймс.

Остин Уотсън и Кейл Джорнрък се разписаха на два пъти в полза на Нешвил, а съотборникът им Ник Бонино също добави едно попадение във вратата на Калгари.