Марк Стоун изравни при 5:13 минути до края на мача и асистира за гол на Макс Пачорети малко повече от минута по-късно, за да изведе Лас Вегас до успех с 5:4 над Далас. "Златните рицари" отбелязаха три безответни гола в последните 10:01 минути и така спряха серията на противника от седем поредни победи.

Жонатан Маршесо и Майкъл Амадио също отбелязаха за Лас Вегас. Лоран Бросоа спря 12 от 13 удара, след като смени Робин Ленер, който беше изваден във втория период, след като допусна три попадения от 10 удара.

Джо Павелски отбеляза два пъти, Джейсън Робъртсън се отчете с гол и асистенция, а Тайлър Сегин също се разписа за Далас. Брейдън Холтби направи 40 спасявания.

Джей Ти Милър и Бо Хорват отбелязаха при дузпите, за да донесат победата на домакина Ванкувър с 2:1 над Бостън. Това беше втора поредна победа за Канъкс, след като Брус Бодро пое поста старши треньор.

Логан О'Конър отбеляза два пъти в рамките 22 секунди през втория период, а Колорадо размаза със 7:3 кат гост Ню Йорк Рейнджърс. Мико Рантанен отбеляза първия и последен гол на Колорадо, а вратарят Дарси Кюмпер направи 26 спасявания. Вратарят с български корени Александър Георгиев не взе участие за състава на Ню Йорк.

Макензи Блекууд направи 25 спасявания, а Джеспър Брат отбеляза гол и направи асистенция при победата на Ню Джърси с 3:0 срещу Филаделфия.