Джонатан Марчесо и Макс Пасиорети отбелязаха в рамките на 45 секунди през края на третия период, за да донесат обрат на Лас Вегас с 3:2 над Колорадо. Така резултатът в серията бе намален на 1:2 победи в полза на Авеланж.

Уилям Карлсон също вкара за Лас Вегас, а Марк-Андре Фльори спря 18 удара, включително две ключови спасявания в заключителните две минути на мача.

Карл Сьодерберг и Мико Рантанен вкараха гол за Колорадо. Грубауер направи 39 спасявания. Лас Вегас игра пред 17 504 свои привърженици, което със сигурност даде допълнителен импулс за обрата.

Кари Прайс направи 30 спасявания при победата на Монреал с 1:0 над Уинипег, а така Канейдиънс дръпнаха с 2:0 успеха в серията.

Тайлър Тофоли отбеляза единственото попадение след 1:41 минути от старта на втората част. Конър Хелебуйк направи 23 спасявания за Уинипег. Джетс бяха без лидера си Марк Шайфеле.