Лос Анжелис Кингс отбеляза четири безответни гола в последната третина при победата си с 5:3 срещу Детройт Ред Уингс като гост в мач от Националната хокейна лига.

С този успех кралете сложиха край на серията на червените криле от осем поредни победи. Кингс губеха с 1:3 след втората част, но в третия период изравниха резултата само след 6:15 минути игра с голове на О`Съливан и Фролов. След това, Брад Стюърт изведе Лос Анджелис напред, а Анже Копитар оформи крайното 5:3.

Въпреки успеха, калифорнийският тим остава на последно място в Западната конференция.

„За отбор, който е на последно място, да посрещне подобно предизвикателство и да се справи с него, е просто страхотно”, каза след мача треньорът на Лос Анжелис Марк Крауфорд.