Колорадо спечели битката между двата водещи отбора на северозападната дивизия на Западната конференция, побеждавайки Калгари с 3:2.

Войтек Волски в 13.05 минута на първата част изведе Колорадо напред в резултата, а в 9:17 минута на втората част Крис Стюърт направи резултата 2:0. Осемдесет секунди по-късно Рене Бург намали на 1:2. В 17:19 минута на втората третина обаче Дарси Тъкер направи резултата 3:1 за Колорадо. Така Дарси Тъкер, който не бе вкарвал гол близо два месеца /по-точно: в 17 мача/, на практика донесе победата за Колорадо.

В третата част бе отбелязан само един гол - Марк Джордано в 13:16 минута намали на 2:3.

Вратарят на Колорадо - Крег Андерсон, спаси 19 удара на хокеистите на Калгари.

Мариан Хоса вкара един гол и направи една асистенция за "Черните ястреби" от Чикаго, които победиха Тампа бей с 4:0. Патрик Кейн, Бен Ийгър и Джонатан Тоус също вкараха по един гол за "Черните ястреби", които постигнаха три победи в последните четири мача.

Вратарят на "Черните ястреби" Анти Ниеми спаси 18 удара на хокеистите на Тампа Бей и за трети път през този сезон не допусна гол.

След тази победа отборът на Чикаго с 43 точки е лидер в централната дивизия на Западната конференция.