Отборът на Ню Джърси Девилс победи като гост Филаделфия Флайърс със 7:3 в среща от шампионата на НХЛ.

С основен принос за успеха на "дяволите" бе Джони Одуя, който отбеляза един от головете и подаде за още 3 попадения на своя тим. Филаделфия поведе в резултата още в 3-ата минута на първата третина, когато точен бе Даниел Бриър. Радостта на домакините трая обаче само 3 минути, след като Одуя изравни за Ню Джърси. До края на третината Флайърс пак поведе чрез гол на Майк Нубъл, след това допусна обрат до 2:3 след голове на Джейми Лейнджънбрунър и Дайниус Зубрус за Девилс. През втората част гостите вкараха нови два гола, дело на Патрик Елиас и Зак Парис, а Филаделфия намали до 3:5 чрез Джеф Картър. Крайното 3:7 бе оформено след нови две попадения за Ню Джърси в последната третина. Отново голмайстори за "дяволите" бяха Парис и Елиас. Това е пета победа на Ню Джърси срещу Филаделфия през сезона. Девилс са лидери в Атлантическата дивизия.