Мика Кипрусов направи 38 спасявания при победата на Калгари Флеймс у дома срещу Детройт Ред Уингс с 1:0. Кипрусов отчая нападателите на Детройт в третата част. Тогава гостите отправиха цели 13 удара към вратата на Калгари, 2 от които срещнаха гредата.

Алекс Тангай пък отбеляза решителното попадение в мача в средата на първия период. Това е трета поредна победа за отбора на Калгари, който е само на точка след лидера в Северозападната дивизия - Минесота Уайлд. Детройт игра без защитника Никлас Лидстрьом, който страда от контузия в коляното.

Йере Лехтинен отбеляза 2 гола при победата на Далас Старс като домакин срещу Едмънтън Оилърс с 5:2. Двете попадения паднаха когато "звездите" имаха числено преимущество на леда.

Лехтинен се разписа за 2:0 във втория период, а след това направи резултата 4:0 в 5-ата минута на последната трета част.

"Създадохме много голови положения. Целта ни е да продължим да подобряваме играта си", заяви Лехтинен след мача. Луи Ериксон,

Бренден Мороу и Майк Модано също се разписаха за успеха на Далас. Вратарят на домакините Марти Търко спря 20 удара на противниковите нападатели. Дъстин Пенър и Къртис Гленкрос отбелязаха головете за Едмънтън.