Нолан Патрик вкара в 2:01 минута на продължението и помогна на Филаделфия да запише седма поредна победа в Националната хокейна лига след 5:4 над гостуващия Едмънтън.

Домакините наваксаха изоставане от 2:4 след попадения в третата част на Травис Конечни и Уейн Симъндс. Клод Жиру се отличи с гол и две асистенции, Шон Кутюрие също вкара, а вратарят Картър Харт отрази 40 удара. Конър МакДейвид, Тай Рати, Адам Ларсон и Зак Касиан се разписаха за Едмънтън.

Джак Рослович записа първи хеттрик в кариерата си, а Уинипег направи клубен рекорд с 6 отбелязани гола в първия период при разгромния успех с 9:3 над гостуващия Анахайм. Рослович се разписа три пъти при числен превес, а добави и асистенция. Брайън Литъл допринесе с две попадения и асистенция. Уинипег, който е водач в Централната дивизия, за първи път в историята си вкара 9 гола като домакин.

Лидерът в лигата Тампа Бей надделя при гостуването си на Ню Йорк Рейнджърс с 3:2. Вратарят Луис Доминг парира 31 изстрела, а Яни Гурд, а Ерик Чернак и Стивън Стамкос дадоха аванс на тима си от три гола още преди средата на втората част, а до края домакините успяха да върнат само два гола чрез Матс Дзукарело и Кевин Тейс.

Джонатан Берние отрази всичките 35 удара и записа първи "шътаут" за сезона и 17-и в кариерата си при успеха на Детройт с 2:0 в залата на Отава. Дани ДеКайзер и Дарън Хелм вкараха два бързи гола във втория период при третия пореден успех на тима.

Ерик Густафсон вкара втория си гол в мача в 1:19 минута на продължението и донесе победата на Чикаго над домакина Минесота с 4:3. Патрик Кейн записа асистенция за гостите и продължи серията си на 11 поредни мача с точка. Вратарят-новобранец Конър Делиа отрази 28 шайби за четвъртия пореден успех на тима.