Евън Бушар вкара два пъти и Райън Нуджънт-Хопкинс събра четири асистенции, докато домакинът Едмънтън Ойлърс спечели с 4:3 победа над Минесота Уайлд, за да удължат своята победна серия до шест мача.

Конър Макдейвид и Леон Драйзайтл отбелязаха по един гол и една асистенция за Ойлърс. Вратарят на Едмънтън Стюарт Скинър аправи 17 спасявания, повече от половината от тях в третия период.

Ету Лустаринен отбеляза решителен гол при 13:50 минути до края на третия период, а Флорида победи Питсбърг с 3:1. Сергей Бобровски направи 26 спасявания

Оливър Екман-Ларсон и Александър Барков на празна врата бяха другите голмайстори за Флорида, а Антон Лъндел добави две асистенции.

Райли Смит отбеляза, а Тристан Джари направи 30 спасявания за Питсбърг, които загубиха техният четвърти пореден мач.

Джет Грийвс направи 41 спасявания във втория си старт в НХЛ и първи този сезон, за да помогнете на Кълъмбъс да победи гостуващия Сейнт Луис с 5:2.