Едмънтън Ойлърс се наложи с 4:2 над гостуващия Сейнт Луис Блус и с петата си поредна победа се изкачи на върха в Западната конференция на Националната хокейна лига. Райън Смит се разписа два пъти, Шон Хоркоф завърши с гол и асистенция, а Джордън Еберле също се разписа за победителите. Вратарят Николай Хабибулин отрази 26 шайби. Дейвид Бекс и Алекс Пиетранджело вкараха за гостите, които допуснаха второ поредно поражение.

Отава спечели с 3:2 срещу гостуващия Торонто в канадското дерби на Северозападната дивизия. Колин Грийнинг, Крис Нийл и Каспарс Даугавинс реализираха попаденията за шестата последователна победа на домакините. Кларк МакАртър вкара двата гола за Торонто, които дойдоха след асистенции на защитниците Михаил Грабовски и Николай Кулемин.

Кълъмбъс записа втори успех за сезона след 3:1 над гостуващия Анахайм, но остана на последното място в лигата с 5 точки от 12 изиграни мача. Рик Неш, Райън Йохансен и Фьодор Тютин вкараха за домакините, а Джеймс Вишневски завърши с две асистенции. Боби Райън вкара почетното попадение за гостите.

Колорадо надделя над Лос Анджелис с 3:2 и записа първа домакинска победа за сезона. Чък Кобасю, Милан Хейдук и Мат Дюшен реализираха головете за успеха, а вратарят Семьон Варламов допринесе с 30 спасявания. Скот Парс и Анзе Копитар на два пъти изравняваха резултата при числен превес, но Дюшен вкара победното попадение в 1:52 минута на третата част след втората асистенция в мача на Дейвид Джоунс.