Капитанът Джонатан Туес се завърна след контузия с гол и "черните ястреби" от Чикаго победиха "кралете" от Лос Анжелис с 4:1.

Капитанът Туес получи контузия на 21 октомври на мача с Ванкувър след сблъсък с Уили Мичел. "Черните ястреби" загубиха три от шестте мача без своя капитан Джонатан Туес, който през миналия сезон вкара 34 гола.

Още в първата минута на втората третина Джон Мейдън изведе Чикаго напред в резултата, но в 09:10 минута Анзе Копитар изравни - 1:1. Това бе 14-тият гол на Копитар в НХЛ и той е водач сред голмайсторите на НХЛ заедно с Алекс Овечкин, но звездата на Вашингтон Овечкин е контузен.

В третата третина "Черните ястреби" вкараха три гола чрез Трой Броуер, Джонатан Туес и Ендрю Ебет и спечелиха мача с 4:1.