Новобранецът в отбора на Бостън - Тайлър Сегин отбеляза два гола и записа две асистенции при победата на тима с 6:5 над Тампа Бей в мач номер 2 от финала в Източната конференция от Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ).

Така резултатът е серията е 1:1 победи, а мач номер 3, на който домакин е Тампа Бей, е в четвъртък. Сегин вече има общо три гола и три асистенции в първите два мача от серията.

Това бе първа загуба за Тампа Бей в последните им 9 мача от плейофите.Гостите поведоха с 2:1 след първата част, но през втората домакините отбелязаха пет попадения и на практика решиха двубоя.

За Бостън с два гола се отличи Майкъл Райдър, а по един добавиха Нейтън Хортън и Давид Крейчи.За Тампа Бей се разписаха Адам Хол, Мартин Сейнт Луис, Венсан Льокавалие, Стивън Стамкос и Доминик Муур.