Анахайм победи Ванкувър с 2:1 след продължение в среща от  редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Така отборът убедително води в Тихоокеанска дивизия на  Западната конференция с 11 точки аванс пред Ванкувър, Лос  Анджелис и Сан Хосе.

Кам Фаулър отбеляза победния гол в 2:42 минута на  продължението. Яник Вебер откри резултата през втората част, а Франсоа  Бошемин изравни през третата с първия си гол за сезона. Анахайм има 8-0-1 в последните си девет мача срещу Ванкувър. Гостите отправиха само 14 удара към вратата на домакините в  двубоя. Отборът на Флорида отбеляза четири попадения в третия период при успеха с 6:4 над гостуващия Торонто. Двата отбора реализираха шест гола във втората част, но след това Флорида доминираше изцяло.

Брад Бойс направи 5:4 при числено превъзходство, а Уили  Мичъл, Дмитрий Куликов и Скоти Ъпшол също бяха точни за  победителите в последния период. Останалите голмайстори за Флорида бяха Джонатан Юбердо и  Роман Полак. Джеймс ван Риймсдайк се отличи с гол и асистенция за  Торонто.