Съставът на Айсберг, воден от Роман Моргунов, спечели с 8:3 (3:2, 1:1, 4:0) срещу Левски в последна среща от втория кръг на мъжкото хокейно първенство, която се игра късно снощи в Зимния дворец на спорта.

Първите две третини преминаха равностойно, но в последната силите на левскарите свършиха и това се оказа решаващо за крайния изход на двубоя.

Първата третина премина равностойно. Резултатът бе открит още в 1-та минута от Георги Маждраков, който даде предимство на "сините". Хари Папазов изравни в 4-та минута, но в 9-та Левски отново дръпна в резултата след попадение на Георги Димитров. В 11-та минута Богдан Стефанов възстанови равенството, а в 15-та Александър Тодоров покачи на 3:2 за Айсберг.

През втората част двата отбора си размениха по един гол. Първо Росен Асенов увеличи преднината на Айсберг след разбъркване във вратарското поле на "сините" в 36-та минута.

Една секунда преди сирената капитанът на Левски Георги Бангеев с плътен удар вкара трети гол за своя отбор. Успешни изяви в тази третина имаше вратарят на "ледовете" Теодор Асенов, който на няколко пъти в критични ситуации се намеси сполучливо и спаси мрежата си от гол.

В третата част надмощието на Айсберг бе подчертано и то донесе нови четири гола в полза на тима. Попадения на Димитър Милошев, Стефан Георгиев и два гола на Виктор Спиров оформиха крайното 8:3. В последните 40 секунди на мача "сините" имаха числено предимство от двама души на леда. Въпреки числения си превес, момчетата на треньора Николай Янков не успяха да отбележат нов гол.