Йесе Йоенсуу отбеляза първия си гол в НХЛ при победата на Айлендърс над Колорадо с 4:2 в среща на аутсайдерите в Източната и Западната конференция.

Йоенсуу, който премина в Айлендърс по-рано през деня, преодоля вратаря Андрю Рейкрофт във 2:31 минути на втората третина и изведе своя тим напред в резултата с 2:1, информира БТА. Загубата е пета поредна (всичките все като гост) за тима на Колорадо, който е последен в Западната дивизия на НХЛ.

За Айлендърс, които са последни на Изток, точни бяха още Дийн МакАмонд, Бруно Жерве и Джеф Тамбелини. Джон Смит добави три асистенции.

Бившият играч на Айлендърс Райън Смит отбеляза и двете попадения за Колорадо. Първо той бе точен при числено превъзходство за 1:1 във втория период, а след това се разписа и в третата част за 2:3.