Славия победи Черно море с 1:0 в двубой от 11-я кръг на efbet Лига.

В 11-а минута Черно море направи чудесна атака през центъра в 11-ата минута. Панайотов се пребори за топката с Керчев и изведе Иса. Таранът отправи силен шут, който насочи под гредата, но Кръстев изби в корнер.

В 22-а минута домакините организираха нова чудесна атака, като футболист на "белите" проби до самата аутлиния и намери Цветелин Чунчуков, който съумя някакси да вкара топката във вратата на Черно море, но попадението бе отменено поради игра с ръка на нападателя.

Последва по-спокойна игра до заключителните секунди на първата част. В тях Стоянов отправи силен и неточен удар отдалеч.

Карл Фабиен получи страхотен пас от Галин Иванов, а крилото нахлу отляво и шутира мощно, като не остави голям шанс на Пламен Иванов да реагира - 1:0 за Славия.