Световният вицешампион Стефан Ленгаров (Витоша Армрестлинг, София) спечели убедително и втория кръг от Професионалната Армрестлинг Лига в категория до 86 килограма. Той не допусна нито една загуба и стана първи с пълен актив от 238 точки.

Втори след него се нареди съотборникът му Тодор Генов с 211 точки, а трети остана световният шампион Георги Гайдарджиев (Армспорт, Благоевград), най-лекият от състезателите (62 кг), със 199 точки.

Един от основните претенденти за спечелване на Лигата Димитър Юлев (Армспорт клуб, Банско) остана на 4-о място със 191 точки, а далеч след него 5-и се класира Пламен Бамбов (АЕЦ Козлодуй) със 172 точки.

Румънският състезател Даниел Андроначе остана 6-и със 160 точки. Само на точка разлика след него се нареди европейският вицешампион Мартин Георгиев (Етър-87, Велико Търново) със 159 точки. На последното 8-о място без нито една победа остана другият от румънските състезатели, Даниел Чиву, със 126 точки.