Станчо Станев спечели приза за „Спортист на Варна” за месец март. В шампионата по ушу в Хонконг той участва в 6 дисциплини и във всички тях спечели най-високите отличия.

Гимнастическият спортен клуб „Интерком груп Черноморски юнак” бе определен за отбор на месеца. Варненските гимнастици триумфираха в купата на България при мъжете в Пловдив. Младежите на клуба са втори за купата, кадетките спечелиха златните медали, а жените останаха със сребърни отличия.

Джорджия Кадоглу взе приза за най-добра състезателка на варненското спортно училище.

На 17-я международен турнир по плуване в Лайпциг Джорджия спечели 7 златни медала от 7 възможни. За постижението си на 200 м.съчетано варненката грабна и „Златна купа“ за най-добър плувец. На Държавното първенство в Пловдив за юноши и девойки Джорджия спечели още 4 златни медала.