Треньорът на Славия - Златомир Загорчич, бе много разочарован от изпуснатата победа срещу Славия. Пред камерата на DIEMA SPORT той не скри яда си от допуснатия гол в края.

"Започнахме добре мача, но психиката на играчите си каза думата, след като останахме с човек повече. Допуснахме нелеп гол от статично положение и затова съм много ядосан, направо не ми се говори.

След като поведохме имахме своите моменти, създадохме и ситуации. Но не ми хареса играта в последната четвърт на мача. Започнахме да връщаме постоянно топката на Светльо Вуцов и чакахме той да организира играта. А това определено е лош начин за запазване на резултата. Казано на футболен жаргон, искахме да крадем време, чакахме мачът да свърши. Трябва да играем 90 минути, само така може да се подобрят нещата.

Няма да има още нови попълнения в Славия. Последните, които взехме - Ивайло Марков и Исак Соле, не са подготвени добре физически добре, но се надявам да са готови след 1-2 седмици", обясни Загорчич.