Големият герой на Уест Хем при победата над Саутхемптън с 2:1 във Висшата лига - Фелипе Андерсон се оказа в центъра на крайно любопитна ситуация, която предшества самия край на мача.

Главният съдия на срещата Крейг Поусън назначи 4 минути добавено време към редовните 90, а това беше последната надежда на "светците" да избегнат поражението. Уест Хем изигра много мъдро продължението и в неговия край стигна до ъглов удар. По това време се играеше вече почти минута над указаното от Поусън време и авторът на двата гола за победителите Фелипе Андерсон реши да се намеси.

Главният съдия очевидно се канеше да пусне и изпълнението на корнера, когато Андерсон се доближи до него и с настойчиви жестове започна да го приканва да си погледне часовника. Поусън първоначално каза нещо на играча и миг по-късно обяви края на мача.