Локомотив Пловдив и Хебър Пазарджик предоставиха истински голов трилър, в който не успяха да се победят и завършиха наравно при зрелищното 3:3 в първия мач от 12-ия кръг на еfbet Лига. Душан Вукович откри още в третата с попадение от пряк свободен удар, а Жулиен Лами изравни в 15-ата, преди капитанът Димитър Илиев донесе пълния обрат за домакините в 33-ата минута.

През втората част Лами отбляза второто си попадение в 54-ата минута и даде нужното спокойствие на пловдивчани, но драмата тепъпрва предстоеше. Резервата Калоян Кръстев върна едно попадение за гостите в първата минута от добавеното време, а Набил Макни, който се отчете с асистенцията за второто попадение, донесе точката за гостите от Пазарджик с гол секунди след изтичането на шесте добавени минути.

Всичко най-интересно от мача, вижте във видеото.