Старши треньорът на Локомотив Горна Оряховица Красимир Мечев изрази увереност, че тимът му няма да има никакви проблеми с оставането си във Втора лига, въпреки загубата от лдиера Царско село днес.

Локомотив загуби с 0:1 и остава на четири точки от зоната на изпадащите във Втора лига.

„През първото полувреме играхме добре, въпреки че бяхме малко по нервни. Допуснахме нелеп гол след статично положение, който развали нашата стратегия за двубоя. Имаме много млада средна линия, която в момента обиграваме. То се вижда и на терена. Момчетата показаха каквото можаха, все пак играхме срещу лидера. Жалко, че допуснахме този гол и не успяхме да покажем друго лице в останалата част от двубоя. Разчитаме на млади момчета. Във всеки мач започваме с четирима или петима юноши. Надявам се, че в ритъма на първенството ще добият самочувствие и да бъдат по-уверени във възможностите си. Не се безпокоя за аванса ни в класирането. Първите четири мача са по-трудни, а след това идват лесните. Не мислим за изпадане”, сподели Красимир Мечев.