Една от звездите на Ботев Враца Даниел Генов сподели, че се чувства като „антигерой” след загубата на неговия тим от Царско село с 0:1. Генов направи фрапантен пропуск и лиши своите от успеха срещу столичани.

„Доста тежко е, защото днес победата беше задължителна. Имахме своите шансове, но не успяхме да ги реализираме. Мисля, че през първото полувреме Царско село влезе по-добре в мача, тактически стояха по-добре на терена, но на почивката направихме корекции и през второто полувреме доминирахме. Моят фрапантен пропуск можеше да осмисли цялото представяне на отбора и да сме по-нагоре в класирането. Взех грешно решение. Имах време да поема топката, да изляза срещу вратаря. Отляво бе Пепи Атанасов, можех да му я подам. Взех грешно решение и целият труд, който вложихме, можех да го оползотворя, но днес съм антигерой”, сподели Генов.