Тампа Бей Бъканиърс се наложи над Сиатъл Сийхоукс с 21-16 в пореден мач от редовния сезон на Националната футболна лига (НФЛ). Водени от Том Брейди, Бъкс взеха победата в историческия двубой, който се проведе на стадион „Алианц Арена“ в Мюнхен. Това бе първа среща от НФЛ на германска територия в историята на Лигата.

След безрезултатна първа четвърт, втората започна с тъчдаун в полза на носителите на Супер Боул от 2020, след като Брейди намери Хулио Джоунс. Ленард Фурнет увеличи аванса на Бъкс на 14-0, преди Джейсън Майърс да намали изоставането на Сиатъл след успешен фийлд гол след почивката. Брейди обаче подаде за втория си тъчдаун в срещата – пас към Крис Годуин, с което ефективно уби интригата, въпреки че Сийхоукс се разиграха и намалиха разликата до 16-21 след два тъчдаун паса на Джино Смит към Тайлър Локет и Маркис Гудуин. До края обаче Тампа Бей удържа аванса си и така стигна до победата.

45-годишният Брейди приключи с 22 от 29 успешни паса за 258 ярда и две тъчдаун подавания. Легендата на американския футбол се превърна в първия играч, който печели мач на четири различни континента, след като е триумфирал в САЩ, Великобритания, Мексико и сега в Германия.