Мирослава Минчева 45-а на Световната купа по спортна стрелба

Мирослава Минчева<strong> източник: Bulgarian Shooting Union</strong>

Мирослава Минчева източник: Bulgarian Shooting Union

Мирослава Минчева зае 45-о място на 10 метра пистолет от Световната купа по спортна стрелба в Чанвон (Република Корея).

Състезателката от Търговище се представи под нивото си и с резултат 564 точки в квалификациите остана далеч от финала.

Победителка стана Виктория Чайка от Беларус, която се наложи с финал от 241,7 точки.

Опитната 37-годишната състезателка изоставаше след китайката Цзи Сяоцзин, но буквално с последния изстрел успя да спечели златото. /БТА