Диан Михайлов, състезател по културизъм и инвалид, бе обявен за "Спортист на Варна" за месец ноември 2010 година.

Диан е с 96% инвалидност, но въпреки това успя да се пребори за първото място в анкетата този месец. Той се класира 4-и на Световното първенство по културизъм в Бруно Капеле /Слвк/. Дидо е състезател на варненския клуб "Олимпия джим". За отбор на месеца бе обявен футболният тим /17 г/ на Черно море с треньор Тодор Каменов.

Варненци направиха фантастично представяне през първия полусезон в Младежката лига и са лидери с 37 т. Джорджия Кадоглу спечели приза за "състезател №1" на варненското спортно училище за месец ноември. Същата състезателка по плуване грабна и специалната награда - победител в анкетата "Спортист на Варна" в едноименния сайт, като събра 42,97 % от гласовете на читателите. Треньор на варненската "златна рибка" е Борислав Георгиев, който също получи плакет.