Чикаго Беърс постигна първи успех като гост от началото на сезона в Националната футболна лига (НФЛ), след като разби Ню Ингланд Пейтриътс с 33-14 на „Жилет Стейдиъм“. Куотърбекът на „мечките“ Джъстин Фийлдс приключи със 179 ярда от 13 от 21 успешни подавания, като Чикаго сложи край на серия от три последователни загуби с погром на Фоксбъро.

Ню Ингланд, водени от легендарния треньор Бил Беличик, имаха преднина от 14-10, преди Фийлдс да намери Халил Хърбърт за тъчдаун, а след това Кайро Сантос да направи резултата 20-14 на почивката с успешен фийлд гол.

Нови два фийлд гола на бразилеца в третата четвърт доведоха до аванс от 26-14, преди тъчдаун на Дейвид Монтгомъри да сложи точка на спора. Беърс са вече с баланс 3-4 – със същите показатели са и „патриотите“. За Чикаго предстои ново гостуване, този път на Далас Каубойс, докато Ню Ингланд пътува за визита на Ню Йорк Джетс.