Равенства класираха олимпийските отбори на Австралия, Република Корея и Япония за футболния турнир на Игрите в Пекин през 2008.

Австралия завърши наравно 1:1 с КНДР като гост, докато Япония и Саудитска Арабия направиха нулево равенство.

"Кенгуратата" се класираха със спорен изравнителен гол на Марк Милиган в 70-та минута след като австралийците догонваха 60 минути в резултата. Голът на Милиган беше доста обсъждан след като е спорно дали ударът му с глава не се отклони от ръката на съотборник преди да пресече голлинията.

С тази точка отборът на Австралия е недостижим на първото място в група "А" на Азиатските квалификации. Вторият в класирането Ирак има 8 точки и дори при победа над Ливан ще бъдес точка зад първото място.

Япония също се нуждаеше от точка срещу Саудитска Арабия за да оглави група "С" с 11 точки от шест мача.

Република Корея също измъкна нулевно равенство срещу Бахрейн, завършвайки на първо място в група "B" с 12 точки. Бахрейн е втори с 11 и няма да участва на Игрите догодина.