• Иван Минчев записва дебюта си за България, на мястото на Ивелин Попов.

• АлМуса Нух е заменен от Хюсейн Ал Мокахви.

90+1'
  • Аларби Мансур е изгонен директно, след много грубо влизане в краката на Георги Миланов.

85'
  • ГОЛ! Георги Миланов с технично центриране отляво, Ивелин Попов засече с глава от границата на малкото поле.

81'
  • Шанс и за Андрей Гълъбинов, но отново вратарят на саудитите отразява.

80'
  • 79'
  • Чиста възможност пред Райнов, изведен от Попов, стражът на домакините спасява.

79'
  • Спас Делев е заменен от Александър Тонев.

77'
  • Нов далечен удар на Ивелин Попов, от движение, прелита над вратата.

73'
  • Мувашар Салман е заменен от Алшехри Яхия.

71'
  • Тодор Неделев е заменен от Андрей Гълъбинов, смяна и в състава на съперника, на терена влиза Бакшун Уалид на мястото на АлСюлайхим Абдулмаджид.

66'
  • Шанс за Ивелин Попов след самостоятелна акция, ударът му с десния крак отново не намери целта.

64'
  • Георги Миланов сменя Симеон Славчев.

63'
  • Абделфатах Асири заменя АлДжасам Тайсир.

60'
  • Ново важно спасяване на Илиев, този път Мувашар Салман застраши вратата му, но българският страж се намеси.

58'
  • 52'
  • Пламен Илиев с ключово спасяване, отрази удар на Ал Фатил Мохамед с глава от 5-6 метра.

51'
  • Мартин Райнов бе изведен от Ивелин Попов на чиста позиция фронтално срещу вратата на домакините, стреля силно, но топката мина отново на сантиметри от вратата.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • 44'
  • Нова грешка в българската отбрана, Бодуров върна с глава неразчетено към Илиев, Абу Радия Муханад за малко да се възползва, но Михаил Александров изби от голлинията.

44'
  • Николай Бодуров загуби опасно топката малко пред вратата на България, тя стигна до АлДжасам Тайсир, но Божиков се намеси решително.

24'
  • 23'
  • Нов опит от разстояние за България, този път Спас Делев шутира, но пак покрай вратата.

23'
  • Опит на Ивелин Попов да изненада вратаря на съперника, с удар от 25 метра, но той минава покрай вратата.

21'
  • Добра атака за България, след взаимодействие между Антон Недялков и Ивелин Попов, защитата на Саудитска Арабия се намеси решително на първа греда, като спря острото подаване на Недялков във вратарското поле.

20'

19'
  • Михаил Александров влиза опасно в пеналта отдясно, но няма кой да засече късото му центриране.

9'
  • Центриране на Славчев отдясно, Райнов не успя да стигне до топката в пеналта.

7'
  • АлДжасам Тайсир отправя първи удар, встрани от вратата на Пламен Илиев.

3'
  • Начало на мача.

• Главен съдия на мача: Фабио Верисимо, Португалия

1'
  • Състав на Саудитска Арабия: 1. Али Уалид, 7. АлМувалад Саед, 18. Кубрани Мохамед, 4, Ал Фатил Мохамед, 2. Аларби Мансур, 11. АлМуса Нух, 19. АлСюлайхим Абдулмаджид, 20. АлЗакан Али, 24. Мувашар Салман, 17. АлДжасам Тайсир, 23. Абу Радия Муханад.

1'
  • 1'
  • Стартов състав на България: 13. Пламен Илиев, 7. Михаил Александров, 5. Николай Бодуров, 15. Васил Божиков, 14. Антон Недялков, 6. Симеон Славчев, 11. Георги Костадинов, 8. Тодор Неделев, 18. Мартин Райнов, 10. Ивелин Попов -к, 9. Спас Делев.