• 54’ H. Calhanoglu
  • 56’ B. Yilmaz
  • 80’ B. Yilmaz
  • Край на мача

• Бурак Йълмаз оформи крайното 4:0 в 80-та минута, с втория си гол в мача, след хубава комбинация на турския тим.

80'
  • Илиан Мицански е заменен от Радослав Димитров.

78'
  • I. Bandalovski получи картон

76'
  • Кристиан Малинов заменя Ивелин Попов.

76'
  • Георги Терзиев замени Николай Бодуров.

67'
  • Ивайло Чочев и Александър Тонев влязоха на местата на Владимир Гаджев и Станислав Манолев в 60-та минута.

60'
  • Центриране от корнер, Бодуров игра с глава, но праща топката над напречната греда.

58'
  • Още една грешка направи 3:0 минута по-късно, когато Арда Туран намери Бурак, с подаване отляво, и той от непосредствена близост реализира.

56'
  • Турците нанизаха и второ попадение, след груба грешка в българската защита. Митрев подаде към Бодуров, а бранителят върна към стража, който от своя страна не успя да овладее и остави Джалханоглу да вкара за 2:0.

54'
  • Гол за Турция, Хакан Джалханоглу директно от пряк свободен удар матира Митрев.

49'
  • Начало на второ полувреме

• Бурак Йълмаз, Мехмет Топал и Селчук Инан влизат в игра за Турция. Петър Занев заменя Йордан Минев в българския отбор.

46'
  • Край на първо полувреме

• Страхотна комбинация на България, последният пас на Ивелин Попов обаче бе уловен от Волкан, и не стигна до Мицански.

45'
  • Мицански праща топката във вратата, но е в положение на засада.

43'
  • Йордан Минев се хвърли самоотвержено да изчисти една топка, и се наложи да получи медицинска помощ.

39'
  • Джалханоглу отправи два поредни удара, първо Бодуров, а след това Александър Александров изчистиха в корнер. Ясин също успя да шутира точно в поредните атаки за Турция, но топката попадна в ръцете на Митрев.

32'
  • Директен опит на Ивелин Попов от пряк свободен удар, близо до корнера, право в ръцете на Волкан.

29'
  • Добро бързо разиграване след пряк свободен удар, малко не достигна на Мицански да засече паса на Ивелин Попов във вратата.

23'
  • Удар на Мевлут от дъгата, в ръцете на Митрев.

22'
  • Първи корнер за България, след изпълнението на Гаджев не последва удар.

19'
  • Страхотен шут на Гаджев, от 20-тина метра, нацели сглобката на вратата на Волкан.

10'
  • Опит за пробив по десния фланг, Илиан Мицански не успя да преодолее двама защитници пред себе си.

7'
  • Начало на мача

• Как ще изглежда съставът на България според канала, който предава на живо мача: Как ще изглежда съставът на България според канала, който предава на живо мача: 1'

1'
  • Турция: Волкан Демирел, Гьокхан, Сердар, Семих, Емре Ташдемир, Озан Туфан, Джалханоглу, Арда, Ясин, Волкан, Мевлут.

1'
  • България: Божидар Митрев, Иван Бандаловски, Александър Александров, Николай Бодуров, Йордан Минев, Владимир Гаджев, Светослав Дяков, Станислав Манолев, Михаил Алекандров, Ивелин Попов и Илиан Мицански.