• Гоооол! Хи Чан Хуан е героят за Южна Корея. Хю Мин Сон пробяга повече от половината терен и изчака включването на съотборника си и с тънък пас го задължи да вкара.

• Смяна за Португалия - Уилям Карвальо заема мястото на Витиня.

• Промяна в Южна Корея - напуска голмайсторът в този мач Юнг Гвон Ким, на терена вече е Джун Хо Сон

81'
  • Голмайсторът за Южна Корея - Юнг Гум Ким е на тревата и се нуждае от медицинска помощ.

78'
  • Хюн Мин Сон шутира силно от въздуха и Жоао Кансело се хвърли на пътя на топката, за да избие в корнер.

71'
  • Истинска бомба с левия крак изстреля Им Бом Хуанг, но в обсега на вратаря Коща, който изби удара.

67'
  • Третата промяна на Фернандо Сантош е пускането на Палиня на мястото на Рубен Невеш.

65'
  • Още една промяна - Андре Силва влиза вместо Матеуш Нунеш

65'
  • Първа смяна в Португалия - Кристиано Роналдо излиза намръщен, за да влезе Рафаел Леао

65'
  • Звездата на корейците Хюн Мин Сон получи отличен пас в наказателното поле, но Антонио Силва се намеси и блокира удара му.

55'
  • Кристиано Роналдо е намерен зад гърба на защитата, но не успява да нанесе хубав удар от въздуха и топката е в ръцете на вратаря Ким Сюнг Гуй. Португалецът е бил и в положение на засада.

52'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Роналдо отново не може да преодолее защитата на съперника, след като ударът бу бе блокиран.

45+2'
  • Нов пропуск за Португалия! Този път Рикардо Орта е оставен непокрит в наказателното поле, но шутира право в ръцете на вратаря на Южна Корея.

44'
  • Пропуск на Роналдо! Кристиано отблизо с глава не успя да намери очертанията на вратата, след като посрещна избита от вратаря топка.

42'
  • Хюн Мин Сон опита да изненада Диого Коща с шут отдалеч, но вратарят на Португалия не е затруднен и улавя без проблеми.

40'
  • Жълт картон за Канг Ин Лий от Южна Корея.

36+3'
  • Сигурна намеса на корейския вратар Ким Сунг Гуй след изстрел на Диого Далот.

34'
  • Резултатът е изравнен - 1:1! Центриране от корнер се удари в гърба на Роналдо и доведе до меле в наказателното поле. Първи до топката стигна Йон-Гуон Ким и с хубав удар по земя направи безпомощен Диого Коща.

27'
  • Чудесна намеса на Йон-Гуон Ким не позволи на Кристиано Роналдо да стигне до центрираната към него топка.

23'
  • Отменен гол за Южна Корея! Жин Ку Ким прати топката в мрежата на Португалия,след като довкара отбита от вратаря топка, но попадението не бе зачетено заради засада на съотборника му У-Йон Чун.

17'
  • Хюн Мин Сон показа добър контрол на топката в наказателното поле и опита удар, който обаче беше блокиран от бранител на Полтугалия

16'
  • Гоооол! Португалия повежда! Пепе с дълъг пас изведе на десния фланг Далот, който напредна и върна към връхлитащия Рикардо Орта, който отблизо разстреля вратаря на Южна Корея за 0:1.