• Край на мача! Победа за Гана с 3:2 над Южна Корея!

90+11'
  • Удар! Кан-ин Лий шутира пред наказателното поле, но високо над вратата.

90+10'
  • Шанс за Южна Корея! Голмайсторът Чо беше изведен отляво в наказателното поле и стреля силно в близкия ъгъл, но Ати спаси в корнер.

90+4'
  • Десет минути добавено време на мача.

90+1'
  • Нова възможност за корейците! Топката бе центриране отдясно в наказателното поле, където всички се разминаха с нея и тя стигна отново до Джи-су Ким на далечната греда, който обаче стреля над вратата.

84'
  • Жълт картон и за Йонг-Гвон Ким от тима на корейците.

77'
  • Голям шанс за Южна Корея! Играч на азиатците проби отдясно в наказателното поле и шутира, но се получи рикошет. Топката обаче стигна до Джин-су Ким на далечната греда, който стреля към вратата, но Салису успя да изчисти пред голлинията.

76'
  • Удар! Канг-ин Лий стреля коварно директно от пряк свободен удар от около 25 метра до вратата, но Ати успя да избие удара в долния си ляв ъгъл в корнер.

75'
  • Жълт картон за Тарик Лампти от Гана.

73'
  • ГОООЛ ЗА ГАНА! Кудус даде нова преднина на своя тим с второто си попадение! Гидеон Менса беше изведен отдясно и центрира ниско в наказателното поле, където Иняки Уилямс се размина с топката, която обаче стигна до непокрития Кудус на далечната греда и футболистът на Аякс не остави шансове на вратаря Ким с хубав удар по тревата.

68'
  • ГООООЛ ЗА ЮЖНА КОРЕЯ! Чо възстанови равенството с втория си гол! Хюн-Мин Сон изведе отляво Джи-су Ким, който стигна до топката на аутлинията и центрира високо към далечната греда, където Чо надскочи двама защитници на Гана и заби топката във вратата на Ати за 2:2 с втория си гол в мача.

61'
  • ГОООЛ ЗА ЮЖНА КОРЕЯ! Гю-Сунг Чо върна едно попадение! Канг-ин Лий центрира отляво в наказателното поле, където Чо изпревари Салису на границата на малкия пеналт и с глава прати топката във вратата на Ати – 1:2.

58'
  • Канг-ин Лий смени Чанг-Хоон Квон в състава на азиатците.

57'
  • Шанс за Южна Корея! Джин-су Ким центрира отляво в наказателното поле, където Гю-Сунг Чо зае добра позиция и отправи отличен удар с глава, но вратарят Ати се намеси решително и спаси. Това бе първият точен удар за корейците.

53'
  • Удар! Тарик Лампти задължа добре топката отдясно между двама играчи на Южна Корея, влезе в наказателното поле и стреля към далечния ъгъл, но се подхлъзна и не отправи най-добрия удар.

50'
  • Промяна на почивката за Южна Корея - Санг-Хо На замени Ву-Йонг Джунг.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+6'
  • Възможност за Гана! Поредното центриране от Джордан Аю донесе нова суматоха в наказателното поле на азиатците и в петата минута от добавеното време той предостави подаване от корнер на първа греда, където Томас Партей бе изпуснат и отигра с глава отблизо, но не успя да намери мрежата.

45+5'
  • Пет минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар! Уо-Йонг Юнг получи отляво, влезе навътре и шутира силно пред наказателното поле, но топката профуча покрай лявата греда на Ати.

45'
  • ГОООЛ ЗА ГАНА! Мохамед Кудус удвои резултата! Джордан Аю центрира прекрасно отляво в наказателното поле, а на далечната греда Кудус бе изпуснат и отклони с глава във вратата на Сюнг-Гю Ким – 0:2.

34'
  • Първи жълт картон и за играч на Южна Корея – той бе за Ву-Йонг Джунг.

27'
  • ГООООЛ ЗА ГАНА! Мохамед Салису откри резултата! Африканците реализираха с първия шанс в двубоя. Джордан Аю центрира от свободен удал отляно в наказателното поле, където Мин-джае Ким отби топката в ръката на капитана Андре Аю и тя попадна на пътя на Салису, който стреля и отбеляза. Попадението беше проверено със системата ВАР и в крайна сметка бе зачетено – 0:1.

24'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Даниел Амарти от Гана.

21'
  • В първите десетина минути корейците бяха по-активния отбор и се настаниха в половината на своя противник. Възпитаниците на Пауло Бенто изпълниха четири корнера и създадоха лека суматоха пред вратата на Гана, но без реални опасности за Лоуранс Ати.

10'
  • Начало на двубоя!

• Добре дошли на Education City Stadium, двубоят ще започне след около 5 минути.