• 72’ Андре Айю
  • 89+6’ Osman Bukari
  • Край на мача

90+11'
  • Невероятна грешка на Диого Коща! Вратарят на Португалия не видя, че зад него на голлинията е Иняки Уилямс и пусна топката на тревата. Ганаецът се втурна към нея, но се подхлъзна и не успя да нанесе удар.

90+9'
  • Гоооол! Осман Букари върна интригата в мача - 3:2! Центриране отляво го намери непокрит в наказателното и резервата на Гана прати топката с глава в мрежата на Португалия!

89+6'
  • Кристиано Роналдо отстъпва мястото си на Гонзало Рамош

88+11'
  • 3:1 за Португалия! Разписа се резервата Рафаел Леао! Той получи извеждащ пас отляво, нахлу в наказателното поле и хладнокръвно преодоля Зиги за 3:1!

80'
  • Гоооол! Жоао Феликс хвърля Португалия в екстаз!

78'
  • Смяна в Португалия - Леао влиза на мястото на Рубен Невеш

77+11'
  • Равенството е възстановено - 1:1! Капитанът Андре Аю е героят на Гана! Отлична атака на "черните звезди" отляво изведе Мохамед Кудус на добра позиция, но вместо да стреля от малък ъгъл, той подаде към Аю, който не сбърка.

72'
  • Гоооол! 1:0 за Португалия! Кристиано Роналдо откри резултата от дузпа! 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение срещу него от Мохамед Салису.

65'
  • Жълт картон за ганаеца Алиду Сейду, който опита да удари с глава с провокиращия го Жоао Феликс.

57'
  • Първа смяна в Португалия - Карвальо влиза, Отавио излиза.

56'
  • Пропуск за Гана! Мохамед Кудус пробяга почти половината терен с топка в краката и след като Рубен Невеш не успя да го спре, ганаецът отправи мощен шут по земя, при който топката мина покрай левия стълб на Коща.

55'
  • Жълт картон за капитана на Гана - Андре Аю, който извърши грубо нарушение срещу Отавио.

49'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Първи жълт картон в мача - получи го ганаецът Мохамед Кудус за опасна игра срещу Жоао Кансело.

45+2'
  • Кристиано Роналдо излезе на чудесна позиция в наказателното поле след двойно подаване, но ударът му беше блокиран от бранител на Гана

42'
  • Халфът на Португалия Отавио опитва са изненада от дистанция вратаря на съперника, който обаче не е затруднен от слабия му удар по земя.

36'
  • Отмениха гол на Роналдо! Португалецът се пребори във въздуха с Александър Джику в наказателното поле, обърна се и прати топката в мрежата, но още преди това прозвуча съдийски сигнал за нарушение в нападение.

31'
  • Разочароващ удар на Жоао Феликс от границите на наказателното поле з топката минава далечи от вратата на Гана.

28'
  • Нов пропуск на Роналдо, който скочи най-високо при центриране на Герейро отляво, но ударът му с глава не намери вратата на Гана.

13'
  • Пропуск на Кристияно Роналдо! Грешка на Томас Партей при изнасянето на топката позволи на португалците да изведат своя капитан очи в очи с вратаря на Гана. Ати Зиги обаче излезе и скъси дистанцията с Роналдо, за да не позволи да се стигне до удар.

10'
  • Играта се води между двете наказателни полета и без опасности пред двамана вратари

9'
  • Първи корнер в мача и той е в полза на Португалия, но футболистите на Гана успяха да изчистят топката.