• Жълт картон за Криховяк.

78'
  • Изстрел на Лионел Меси, Шчесни спасява с крак.

71'
  • ГООООЛ за Аржентина! Хулиан АЛварес бележи втори гол за "гаучосите"! Нападателят на Манчестър Сити получи топката в наказателното поле и въпреки че бе с гръб към вратата, пое топката, обърна се и с много техничен удар в горния ляв ъгъл на вратата увеличи преднината на своя тим.

68'
  • Ъглов удар за Аржентина.

64'
  • Шимански заменя Биелик за Полша.

62'
  • Таляфико заменя Маркос Акуня.

60'
  • Леандро Паредес заменя Анхел Ди Мария.

59'
  • Уникален шанс за Полша! След центриране от фал, Камил Глик стреля с глава, но топката минава на сантиметри от десния страничен стълб.

49'
  • Жълт картон за Акуня.

49'
  • Нова възможност за Аржентина. Хулиан Алварес излиза сам срещу вратаря на Полша, но изстрелът му по диагонала не попада в целта.

47'
  • ГООООЛ за Аржентина! Алексис Мак Алистър открива резултата в полза на "гаучосите"! След атака по десния фланг, топката бе пратена към Молина, който намери Мак Алистър в наказателното поле, а той с удар без никакво забавяне парти топката в долния десен ъгъл на вратата на Шчесни.

47'
  • Камински заменя Франковски.

46'
  • Михал Скорас заменя Карол Свидерски за Полша.

46'
  • Начало на втората част!

45+4'
  • Край на първата част!

45+4'
  • Пореден изстрел към вратата на Шчесни. Този път Анхел Ди Мария пробва късмета си, но и той е разколебан от вратаря на Полша.

44'
  • Удар на Алварес, но отново Шчесни е на мястото си!

42'
  • Лионел Меси пропуска дузпата! Звездата на Аржентина стреля силно, но Войчех Шчесни спасява с една ръка. Това е втора поредна спасена дузпа от вратаря на Ювентус в Катар!

39+1'
  • Дузпа за Аржентина! Скандално решение на главния рефер Макели! Алварес центрира към Линоел Меси, който успя да играе с глава, но след това бе докоснат от Шчесни в лицето. Първоначално съдията показа играта да продължи, но след това получи сигнал и прегледа ситуацията с помощта на ВАР и промени решението си.

39'
  • Поредна възможност за "гаучосите". Алварес бе изведен зад отбраната на Полша и стреля мощно, но Шчесни спасява.

36'
  • Прекрасен шанс за Аржентина. Анхел ди Мария пробва да изненада Шчесни с изстрел директно от корнер, но вратарят на поляците внимаваше и със сетни усилия изби в нов ъглов удар.

33'
  • Страховит удар на Маркос Акуня по диагонала, топката профучава покрай левия страничен стълб.

28'
  • Ъглов удар за Аржентина. Трети от началото на мача.

23'
  • Ъглов удар за Полша. След центрирането защитник на Аржентина чисти топката.

22'
  • Акуня отново обстрелва вратата на Шчесни след асистенция на Меси. Този път вратарят на Полша лови.

19'
  • Нов шанс за Аржентина. Лионел МЕси намира с прекрасен пас Акуня в наказателното поле, който финтира бранител на поляците и стреля, но над вратата.

17'
  • Нов удар на Лионел Меси, като този път вратарят на Полша бе принуден да чисти в ъглов удар.

10'
  • Първи точен удар в мача. Лионел Меси стреля, но не затруднява по никакъв начин Шчесни.

7'
  • Уадр на Биелик, бранител на Аржентина блокира топката.

5'
  • След разиграването от корнера топката бе центрирана към Отаменди, който стреля с глава, но неточно. Футболистът на Аржентина извършва и нарушение в атака.