• Още една смяна за "ацтеките" - Карлос Родригес заменя Ектор Ерера

71'
  • Промяна в Мексико - влиза Раул Хименес, излиза Мартин

71'
  • Хенри Мартин засече центриране и отклони топката с глава отблизо, но вратарят на Полша Войчех Шчесни блесна с великолепно спасяване.

64'
  • Пропуск на Левандовски от дузпа! Полякът стреля в долния ляв ъгъл на Гилермо Очоа, който се хвърли и изби удара му. 11-метровият наказателен удар бе отсъден след прегред с ВАР за нарушение на Ектор Морено срещу Левандовски.

58'
  • Жълт картон за бранителя на Мексико Ектор Морено

56'
  • Две възможности за "Дружина Полска" в рамките само на няколко секунди. Най-напред Войчех Шчесни се намеси сигурно при опасно центриране на Луис Чавес отдясно, а след това улови удар от дистанция на Лосано.

52'
  • Пьотр Желински предизвика недоволството на полските фенове след много слабо изпълнение на пряк свободен удар

50'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Смяна в състава на Полша - Никола Залевски отстъпва мястото си на Кристиан Биелик.

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Спасяване на Шчесни! Поредна добра атака на ацтеките отдясно изведе Хорхе Санчес на стрелкова позиция и той веднага шутира в близкия горен ъгъл. Стражът на Полша обаче внимаваше и изби.

45+2'
  • Хорхе Санчес от Мексико получи първия жълт картон в мача за задържане на съперник.

29'
  • След отличен пробив отляво Хесус Гаярдо бе изведен на добра позиция и шутира без забавяне. Вратарят Шчесни отрази удара, но топката остана в опасна близост до вратата. В крайна сметка защитник на Полша успя да изчисти.

28'
  • Нов пропуск за Мексико! Този път нисичкият Алексис Вега надскочи Мати Кеш и параболичният му удар с глава като по чудо не влезе във вратата на Шчесни.

26'
  • Ектор Морено пропиля отличен шанс да открие резултата, след като се извиси над всички около точката на дузпата, но изстрелът му с глава към вратата на Полша бе разочароващ

13'
  • Пропуск за Полша! Левандовски надскочи всички след центриране от корнер и стреля с глава, но топката се удари в Хорхе Санчес и излезе в нов ъглов удар.