• 26’ Giorgian De Arrascaeta
  • 32’ Giorgian De Arrascaeta
  • Край на мача! Уругвай е аут от Мондиал 2022!

90+8'
  • Удар! Перфектна атака на Уругвай, която завърши с удар от дистанция, но Зиги отрази.

90+5'
  • Осем добавени минути.

90'
  • Шанс! Де Ла Круз центрира отляво за Кавани, който стреля с глава, но Зиги направи страхотно спасяване.

89'
  • Смяна в Гана - влиза Киерех, излиза Самед.

83'
  • Шанс! Мохамед Кудус шутира изключително силно към уругвайската врата, но Рочет направи зрелищна намеса.

81'
  • Смяна в Уругвай - влиза Максимилиано Гомес, излиза Нунес.

80'
  • Смяна в Уругвай - влиза Канобио, излиза Де Араскаета.

80'
  • Шанс за Гана! Антоан Семеньо се озова в наказателното поле на Уругвай и стреля по диагонала, но за негово нещастие не беше точен.

79'
  • Феде Валверде опита да прехвърли вратаря на Гана от много далечно разстояние, но прати топката аут.

77'
  • Смяна в Гана - влиза Семеньо, излиза Уилямс.

72'
  • Удар! Мохамед Кудус стреля от средна дистанция, но прати топката аут.

71'
  • Опасност! Дарвин Нунес и Матиас Весино разиграха вляво, а Нунес прокара топката между краката на бек на Гана, след което тя беше изчистена, но отиде към Феде Валверде. Звездата на Реал Мадрид шутира много силно от дистанция, но Лоурънс Зиги отрази.

70'
  • Смяна в Уругвай - влиза Де ла Круз, излиза Пелистри.

66'
  • Смяна в Уругвай - влиза Единсон Кавани, излзиа Суарес.

66'
  • Уау! Какъв пропуск на Уругвай. "Селесте" разиграха феноменално отляво чрез Суарес и Нунес, а топката накрая отиде във Факундо Пелистри. Той стреля силно, но и неточно.

65'
  • Жълт картон за Луис Суарес.

60'
  • Даниел Амарти фаулира Дарвин Нунес в наказателното поле на Гана и това прати реферът Зиберт да ходи да гледа мониторите.

58'
  • Шанс! Топката беше центрирана отляво, а Бакари стреля по диагонала, но встрани.

47'
  • Смяна в Гана - влиза Камалдийн Сулемана, излиза Андре Аю.

• Смяна в Гана - влиза Букари, излиза Джордан Айю.

• Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+8'
  • Хосе Мария Хименес стреля с глава след центриране от фал, но доста неточно.

45+5'

• Хорхиан Де Араскаета неволно настъпи по корема на легналия Саиду и той трябваше да получи медицинска помощ.

42'
  • Принудителна смяна в Уругвай - влиза Матиас Весино, излиза Весино.

35'
  • ГОЛ ЗА УРУГВАЙ! Латиноамериканците увеличиха актива си и вкараха втори гол. Дарвин Нунес сваля с глава към Луис Суарес, а той елегантно даде настрани за Де Араскаета. Той отигра от въздуха с мощен удар и прати топката зад Лоурънс Зиги.

32'
  • ГОЛ ЗА УРУГВАЙ! "Селесте" откри резултата, след като Луис Суарес шутира, елиминирайки бранител на Гана отблизо. Лоурънс Зиги изби, но отблизо Де Араскаета откри резултата.

26'
  • Шанс! Де Араскаета изведе страхотно Дарвин Нунес, който прехвърли вратаря Зиги, но Мохамед Салису изби току преди голлинията.

23'
  • ПРОПУСК! Същинско дежа-вю за Гана от 2010-а година срещу същия съперник, след като Андре Аю стреля слабо, а Серхио Рочет спаси удара на нападателя.

21'
  • Жълт картон за Дарвин Нунес.

18'
  • ДУЗПА ЗА ГАНА! След това Рошет скочи в краката на Мохамед Кудус, който падна в наказателното поле, но реферите отсъдиха засада. След намесата на ВАР обаче реферът Зиберт отиде да гледа мониторите, тъй като Кудус не беше в засада, а при повторенията се видя, че Рошет докосва играча на "черните звезди" и дузпата беше отсъдена.

16'
  • Първата голяма опасност дойде в 15-ата минута, след като Серхио Рошет направи ключова намеса след удар на Джордан Аю.